Екстерн підготовка

ТОВ “Центр розвитку якості” пропонує екстерн підготовку за напрямами семінарів Академії.

Схеми екстерн підготовки орієнтовані на визначену роль фахівця в системі менеджменту підприємства, побудованої у відповідності до певного базового стандарту
Навчальні модулі Схем екстерн підготовки

Навчальні модулі Схем екстерн підготовки скадаються з відеолекції, лекційних та додаткових матеріалів, що стають доступні учаснику на період тривалості курсу його Схеми.

Якщо Схема передбачає проміжне – між навчальними модулями, або кінцеве тестування, обов’язок видати свідоцтво про проходження екстерн підготовки, виникає у ТОВ «Центр розвиток якості» лише після проходження учасником відповідних тестів та процедури самотестування, якщо її містить Схема. Учаснику надається кілька спроб (визначається Схемою) для проходження тесту або процедури самотестування; у залік результату тесту зараховується найкраща спроба.

Успішне тестування визначає результат- 70% і більше, наданих вірно відповідей при проходженні тесту (представлені вище Схеми не містять Тесту).

Процедура самотестування:

проходження – відсоток вірних відповідей 40% і більший в будь якій з двох спроб.

не проходження – відносна кількість успішних відповідей, менша за 39%, у  ТОВ «Центр розвитку якості» не виникає зобов’язання видати свідоцтво за підсумками участі у екстерн підготовці.

Заповнений бланк Заявки про участь в Схемі(ах) екстерн підготовки надсилається на електронну пошту academy.oob@qdc.com.ua ; бланк завантажується за кліком по тексту:

БЛАНК ЗАЯВКИ.  

Ви можете висловити свій намір прийняти участь у екстерн підготовці, зареєструвавшись на певній її Схемі: для фахівців лабораторій – https://www.qdc.com.ua/navchannya-dlya-spivrobitnykiv-laboratorij/ ; для фахівців органів сертифікації та інспектування – https://www.qdc.com.ua/navchannya-dlya-organiv-z-oczinky-vidpovidnosti/. Ми вийдемо на зв’язок по Вашій контактній інформації.

Склад модулів та Схем у 2021 році буде розширено, очікуйте на зміни.

Довідки: (050) 4103206, (067) 3941475, (050) 4453390

Пропонуємо ознайомитися із курсами екстерн підготовки, що надає ТОВ “Центр розвитку якості” за іншими напрями:

https://www.qdc.com.ua/audit-sistem-menedzhmentu-9001/
https://www.qdc.com.ua/vnutrishniy-auditor-sistemi-ekologichnogo-menedzhmentu/
https://www.qdc.com.ua/vnj-audr-sys-up-oh-zd-ta-bez/
http://www.capt.biz.ua/onlajn-navchannya/#1605785753465-49352aff-0679

Довідки: (050) 4453390, 044-3612249

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю