Екстерн підготовка

Доречна ремарка до програм та змісту заходів:
Акредитовані органи з оцінки відповідності діють в межах міжнародної системи акредитації ЕА і повинні застосовувати при оцінці відповідності ті ж самі вимоги, що застовуються в зоні ЄС. Семе тому, у відповідній політиці НААУ зазначено, що у випадку винекнення спорів, для їх вирішення застосовуються тексти оригінальних стандартів ISO, ISO/IEC, і тому в текстах програм заходів зазначені саме ці оригінальні стандарти. Відповідно до угоди про Асоціацію з ЄС, Національний орган по стандартизації (НОС) України повинен стати дійсним членом Європейських інституцій з питань стандартизації, тому - в межах підготовки до цього, НОС у останні 3 роки приводить раніше прийняті, як ДСТУ, переклади оригінальних стандартів у більшу відповідність до оригіналу та видає їх, як ДСТУ EN, тим самим підтверджуючи їх відповідність стандарту, прийнятому Європейською інституцією зі стандартизації. При цьому, в дужках стандарту з позначенням ДСТУ EN записується його ідентичність попередньо прийнятим ДСТУ, стандарту європейської інституції та оригінального стандарту, наприклад: ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 (EN ISO/IEC 17025:2017, IDT; ISO/IEC 17025:2017, IDT). 
Лекційні матеріали побудовані на основі вимог оригінального НД та надаються особливості інтерпретації чинних ДСТУ, які, як правило - стосуються термінології.

Пропонуємо дистанційну підготовку за напрямами одразу кількох семінарів Академії в одному курсі:

Схеми екстерн підготовки орієнтовані на визначену роль фахівця в системі менеджменту підприємства, побудованої у відповідності до певного базового стандарту

Навчальні модулі Схем екстерн підготовки :

Навчальні модулі Схем екстерн підготовки скадаються з відеолекції, лекційних та додаткових матеріалів, що стають доступні учаснику на період тривалості курсу його Схеми.

Заповнений бланк Заявки про участь в Схемі(ах) екстерн підготовки надсилається на електронну пошту academy.oob@qdc.com.ua ; бланк завантажується за кліком по тексту:

БЛАНК ЗАЯВКИ.  

Якщо Схема передбачає проміжне – між навчальними модулями, або кінцеве тестування, обов’язок видати свідоцтво про проходження екстерн підготовки, виникає у ТОВ «Центр розвиток якості» лише після проходження учасником відповідних тестів та процедури самотестування, якщо її містить Схема. Учаснику надається кілька спроб (визначається Схемою) для проходження тесту або процедури самотестування; у залік результату тесту зараховується найкраща спроба.

Успішне тестування визначає результат- 70% і більше, наданих вірно відповідей при проходженні тесту (представлені вище Схеми не містять Тесту).

Процедура самотестування:

проходження – відсоток вірних відповідей 40% і більший в будь якій з двох спроб.

не проходження – відносна кількість успішних відповідей, менша за 39%, у  ТОВ «Центр розвитку якості» не виникає зобов’язання видати свідоцтво за підсумками участі у екстерн підготовці.

Ви можете висловити свій намір прийняти участь у екстерн підготовці, зареєструвавшись на певній її Схемі: для фахівців лабораторій – https://www.qdc.com.ua/navchannya-dlya-spivrobitnykiv-laboratorij/ ; для фахівців органів сертифікації та інспектування – https://www.qdc.com.ua/navchannya-dlya-organiv-z-oczinky-vidpovidnosti/. Ми вийдемо на зв’язок по Вашій контактній інформації.

Довідки: (050) 4103206, (067) 3941475, (050) 4453390

Пропонуємо ознайомитися із курсами екстерн підготовки, що надає ТОВ “Центр розвитку якості” за іншими напрями:

https://www.qdc.com.ua/audit-sistem-menedzhmentu-9001/
https://www.qdc.com.ua/vnutrishniy-auditor-sistemi-ekologichnogo-menedzhmentu/
https://www.qdc.com.ua/vnj-audr-sys-up-oh-zd-ta-bez/
http://www.capt.biz.ua/onlajn-navchannya/#1605785753465-49352aff-0679

Довідки: (050) 4453390, 044-3612249

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю